Nevşehir Uğur Dershanesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2010 Hızlandırılmış KPSS Kursu!

2010 Hızlandırılmış KPSS Kursu! Empty 2010 Hızlandırılmış KPSS Kursu!

Mesaj tarafından Yönetici C.tesi Ocak 16, 2010 12:11 am

2010 Hızlandırılmış KPSS Kursu! Hikpss
2010 Yılı KPSS yılı 2010 Yılı atanma yılı! Geçmiş yıllara oranla en fazla memur alımının yapıldığı ve yapılmaya devam eden bu günlerde belkide birdaha ele geçmeyecek fırsatı kaçırmayın! 2010 KPSS Hazırlıkta son sanşı kaçırmayın. Nevşehir'de KPSS hazırlıkta en profesyonel ve tecrübeli kurstan sizde faydalanın. Geleceğinizi ve emeklerinizi riske atmayın. Usta ve deneyimli öğretmenleri, bol ve çeşitli yayın yelpazesi, sınıf ve birebir etüt imkanları, tatil kampları, teknolojik altyapısı, genç, dinamik ve gelişime açık yönetim kadrosu ile sizlere hakettiğiniz başarının yolunu açıyoruz.

Eğitim bilimleri, Genel Kültür - Genel Yetenek, Lise ve Önlisans mezunları için açılacak olan Hızlandırılmış kurslarımızda toplam ders saatleri normal kursiyerler ile aynı olup tercih edilen yayınlar soru bankası ve konu anlatım setleri olarak verilecektir. Tanıtım kurslarımıza katılmadan karar vermeyiniz. Fiyatlarımız ve detaylı bilgi için çayımızı içmeye bekliyoruz.

GELİN BİRLİKTE BAŞARISIZLIĞI TARİHE HAYALLERİ GERÇEĞE ÇEVİRELİM ! 9 Şubatta başlayacak sınırlı sayıdaki hızlandırılmış kurs kontenjanlarımız için acele edin.

Nevşehir Uğur Dershanesi
Emek mah. Saatçi Hoca cad. No:39 Nevşehir/Merkez Tel:0 384 213 43 06
e-mail: nevsehir@ugurdershanesi.com.tr
Yönetici
Yönetici
Admin
Admin

https://nevsehirugur.yetkin-forum.com

- Similar topics