Nevşehir Uğur Dershanesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

öğretmenlerimizin en çok söylediği sözler

2 posters

öğretmenlerimizin en çok söylediği sözler Empty öğretmenlerimizin en çok söylediği sözler

Mesaj tarafından petül Cuma Haz. 19, 2009 10:25 pm

MUSTAFA GENÇTÜRK: hokelendirmeyin beni,ellam ali güccük yapacak soruyu durun,ben öğrenciye aferin demem yapmak zorunda ne demek ya...

SİNAN ELAÇMAZ: burada iki soru yapılmamış çiziyorummmm,biz bu saçları değirmen de dökmedik,kahretsin yine acıktım

SEYİT HALİL ALTUNBULAK: efendi olun adam olun,allah için güzel bi soru,bu soruyu başkası çözemezz
diyosam çözemez

MELİH YAVUZ: bu dersanenin gelmiş geçmiş en kötü öğrencilerisiniz 202,ben anlatacam yine unutacaksınız biliyorum,ben sigara içiyorum ama siz sakın içmeyin

MERYEM ÇOPUR: bana bugün kim cıncık şekeri getirdi söylen bakım,mikroplar susun artık ,kahretsin bugünde yemek yemedim

NAZİFE EKİNCİ: canlarım kim çözdü yüz soruları,size ne olur bugün ders anlatayım artık,yine mi kaçtılar bıktım Allahım
petül
petül
Aktif Kullanıcı
Aktif Kullanıcı

öğretmenlerimizin en çok söylediği sözler Empty Geri: öğretmenlerimizin en çok söylediği sözler

Mesaj tarafından Yönetici Çarş. Tem. 15, 2009 9:16 am

Very Happy Laughing
Yönetici
Yönetici
Admin
Admin

https://nevsehirugur.yetkin-forum.com